Hakkımızda

Tüm yasal yeterlilik belgelerine sahip olan CA İnternational Güvenlik Hizmetleri, sektörün en önemli firmaları arasında bulunmaktadır.

CA İnternational Güvenlik Hizmetleri, seçkin kadrosu, tecrübe ve profesyonel hizmet anlayışıyla üst düzey kuruluş ve kişilere güvenlik hizmeti vermektedir.

Güvenliğin gerektirdiği her türlü profesyonel eğitim, teknik alt yapı, uzman kadro ve çağdaş anlayışı birleştiren CA İnternational, çalıştığı kişi ve kurumlara daima koşulsuz müşteri memnuniyeti yaşatmayı ilke edinmiştir.

Güvenliğin eğitimle ilgili profesyonel bir iş olduğunun bilincinde olan CA İnternational, personeline gerekli görülen her türlü eğitimi aldırmaktadır.

CA İnternational Güvenlik Hizmetleri her türlü donanıma, metal arama dedektörleri, telsiz, çelik yelek, silah kasasına sahiptir. Firmamız elektronik güvenlik sistemlerinde de tüm projelere cevap verebilecek teknik ve idari personele sahiptir.

Ayrıca teknolojinin ilerlemesi ve bu alanda yatırım yapan tüm yeniliklerin de takipçisi olmakta, müşterilerine en iyi ve doğru hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

CA İnternational Güvenlik Hizmetleri kaliteli cihaz seçimi, akılcı projelendirme, montaj ve satış sonrası teknik ve eğitsel hizmetleri ile müşterinin hizmetine kalıcı ve eksiksiz sistemler kurmaktır.